Spokojnie i bezpiecznie.
Korzystaj z bliskości natury.

W sąsiedztwie Nowego Gryfowa każdy znajdzie coś dla siebie. 
Mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się pełnią harmonijnego życia:
bliskim dostępem do terenów zielonych, obiektów rekreacyjnych, czy miejscowości turystycznych.

OSIEDLE NOWY GRYFÓW

LOKALIZACJA W PIGUŁCE

Tereny zielone
Niedaleko położone Jezioro Złotnickie oraz Jezioro Leśniańskie powodują, że Gryfów Śląski jest doskonałą bazą wypadową do aktywnego wypoczynku, uprawiania wędkarstwa, wędrówek pieszych i rowerowych oraz uprawiania sportów wodnych.
Przedszkola i szkoły
W bliskiej okolicy znajdują się: przedszkola i żłobki, szkoły podstawowe,zespół szkół ogólnokształcących.
Bliskość centrum
Położenie osiedla Nowy Gryfów umożliwia szybki i wygodny dojazd zarówno do ścisłego centrum Gryfowa Śląskiego, jak i Lubania. Wszystko, co potrzebne w codziennym życiu, znajdzie się na wyciągnięcie ręki mieszkańców.
Sport i fitness
Niedaleko osiedla Nowy Gryfów usytuowane są siłownie, fitness, a także inne sezonowe atrakcje dla fanów aktywności fizycznej. Wielką zaletą jest także bliskie położenie krytej pływalni w Lubaniu, malowniczych tras rowerowych, czy miejsc na górskie wędrówki.
Czas wolny
Osiedle Nowy Gryfów zostało zlokalizowane w miejscu otoczonym szeregiem miejsc rekreacyjnych oraz turystycznych. W pobliżu znajdują się jeziora, lasy, znane w całej Polsce zabytkowe zamki i pałace, a przede wszystkim malownicze szlaki górskie Karkonoszy.
Cisza i spokój
Nowy Gryfów jest wyjątkowym miejscem do życia, które będzie idealne dla osób, ceniących naturę, ciszę, spokój, estetykę wykonania oraz dostępność terenów zielonych na wyciągnięcie ręki.
Works with AZEXO page builder